استعلام و پرداخت خلافی موتور

تذکر مهم
کاربری گرامی؛ شماره موبایل، کدملی و شماره پلاک وارد شده براساس قوانین راهور حتما بایستی متعلق به یک فرد باشد. در غیر اینصورت از سمت راهور نتیجه استعلام نمایش داده نخواهد شد و مبلغ دریافتی مسترد نمیگردد.

استعلام و پرداخت خلافی موتور

استعلام خلافی موتورسیکلت ها در موعد مقرر، اهمیت بسیاری دارد به دلیل اینکه غالبا موتورسیکت سواران از میزان تخلفات خود آگاه نیستند و گاها پیش آمده است که میزان خلافی ها آنقدر بالا می رود که حتی از میزان قیمت موتور سیکلت نیز بیشتر می شود. سامانه همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است تا استعلام و پرداختی خودروها به آسانی، در امنیت و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام شود.

پرداخت خلافی موتور

سامانه همراه تاپ یک سامانه تخصصی و ایمن در زمینه انواع خدمات موتور سیکلت است که با ارائه خدمات کاربردی همچون امکان استعلام آسان و امکان پرداخت های آنی و سودمند را برای کاربران فراهم نموده است.

مهم ترین خلافی موتور سیکلت ها

 • رانندگی با سرعت غیر مجاز
 • نداشتن کلاه ایمنی
 • صحبت کردن با تلفن همراه هنگام رانندگی
 • غذا خوردن هنگام رانندگی
 • حرکات مارپیچ در بین خودروها
 • عبور از چراغ قرمز

روش های استعلام خلافی موتور در سامانه همراه تاپ

 1. استعلام خلافی موتورسیکلت با نمایش جزئیات

  سامانه همراه تاپ امکان مشاهده جزئیات خلافی موتورسیکلت را فراهم نموده است. در این روش می توان تسویه جریمه به صورت آنی انجام می شود. با استفاده از شماره پلاک موتور، شماره ملی و هم چنین شماره موبایل مالک موتورسیکلت می توان به ریز جزئیات خلافی موتورسیکلت دسترسی پیدا نمود.

 2. استعلام خلافی موتور سیکلت بدون نمایش جزئیات

  در این روش فقط امکان دسترسی به میزان مبلغ کلی جرائم وجود دارد. کاربر در این روش استعلام سامانه همراه تاپ فقط به شماره موتور نیاز دارد. لازم به ذکر است که تسویه خلافی نیز به نحو آنی انجام می شود.

خدمات سامانه همراه تاپ برای استعلام و پرداخت قبوض تخلفات موتورسیکلت

 1. امکان مشاهده جزئیات خلافی موتور

  سامانه همراه تاپ پس از ثبت جرائم، خلافی موتورسیکلت را همراه جزئیات کامل نمایش می دهد. جزئیاتی از قبیل تصاویر دوربین ها، نوع تخلف و.. قابل مشاهده می باشد.

 2. تسویه آنی خلافی موتور

  تمامی روش های پرداختی سامانه همراه تاپ، پرداخت به نحو سریع و آنی انجام می گیرد.

 3. ذخیره سوابق استعلامی و پرداختی ها

  تمامی استعلام های انجام شده در سامانه همراه تاپ ذخیره می شود و همیشه قابل دسترسی می باشد. علاوه بر این، کلیه پرداختی ها و تراکنش ها در بخش سوابق ذخیره می گردد و قابل مشاهده می باشد.