استعلام گواهینامه رانندگی

تذکر مهم
کاربری گرامی؛ شماره موبایل و کدملی وارد شده براساس قوانین راهور حتما بایستی متعلق به یک فرد باشد. در غیر اینصورت از سمت راهور نتیجه استعلام نمایش داده نخواهد شد و مبلغ دریافتی مسترد نمیگردد.

استعلام گواهینامه رانندگی

یکی از مدارکی که برای صاحبان خودرو بسیار اهمیت دارد، گواهینامه است. علی رغم اینکه صدور گوااهینامه در مدت زمان کوتاهی انجام می شود ممکن است افراد بخواهند از وضعیت گواهینامه خود کسب اطلاع نمایند.

سامانه همراه تاپ فرصتی را فراهم نموده است تا بدین وسیله کلیه اشخاص بتوانند از طریق این سامانه اقدام به رهگیری گواهینامه خود نمایند. کافی است با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل خود اقدام به استعلام و پیگیری وضعیت گواهینامه خود نمایید.

پیگیری وضعیت گواهینامه رانندگی

سامانه همراه تاپ یکی از بهترین روش ها برای استعلام و پیگیری وضعیت گواهینامه رانندگی می باشد. برای اینکه این روند سریع‌تر و راحت ‌تر انجام پذیرد، تنها کافی است با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل صاحب کارت، وضعیت صدور گواهینامه را پیگیری و استعلام کنید.

ویژگی های سامانه همراه تاپ برای استعلام گواهینامه رانندگی

  1. امکان دسترسی سریع و استعلام وضعیت گواهینامه

    به منظور استعلام وضعیت گواهینامه، لازم است کد ملی و شماره موبایل خود را وارد نمایید تا به اطلاعات مرتبط با گواهینامه خود دسترسی پیدا نمایید.

  2. نمایش جزئیات استعلام گواهینامه رانندگی

    با استفاده از سامانه همراه تاپ شما می توانید ریز جزئیات مربوط به نوع گواهینامه، بارکد، تاریح صدور، میزان اعتبار و شماره گواهینامه را در سرویس استعلام ها مشاهده نمایید.

  3. ذخیره سوابق وضعیت استعلام گواهینامه

    کلیه سوابق مربوط به استعلام گواهینامه رانندگی در بخش سوابق ذخیره می گردد. با مراجعه به این بخش می توانید به سادگی از استعلام های خود مطلع شوید.