استعلام و پرداخت خلافی خودرو

تذکر مهم
کاربری گرامی؛ شماره موبایل، کدملی و شماره پلاک وارد شده براساس قوانین راهور حتما بایستی متعلق به یک فرد باشد. در غیر اینصورت از سمت راهور نتیجه استعلام نمایش داده نخواهد شد و مبلغ دریافتی مسترد نمیگردد.

استعلام و پرداخت خلافی خودرو

به منظور اطلاع از جزئیات جریمه و بدهی خلافی خودرو می توانید بدون مراجعه حضوری به مراکز، از طریق سامانه همراه تاپ از میزان خلافی خودرو خود با خبر شوید.

هزینه استعلام جریمه خودرو نسبت به استعلام از مراکزی همچون پلیس + 10 کمتر می باشد. ضمن اینکه علاوه بر پرداخت هزینه کمتر، جزئیاتی از قبیل مکان و زمان تخلف، نوع تخلف و هم چنین تصاویر دوربین نیز نمایش داده می شود.

پرداخت جریمه خودرو

سامانه همراه تاپ به عنوان یک سامانه معتبر برای پرداخت قبوض، شرایط پرداخت آسان و سریع قبض های جریمه خوردو را فراهم نموده است. از جمله مزایایی که می توان برای پرداخت جریمه خودرو از طریق سامانه همراه تاپ برشمرد، امکان پرداخت هر تخلف به نحو جداگانه و موردی است که مانع از انباشت خلافی خودرو می گردد.

انواع روش های استعلام و مشاهده خلافی خودرو در سامانه همراه تاپ

 1. امکان نمایش خلافی بدون ذکر جزئیات

  در این روش نیازی به احراز هویت نیست و نحوه تسویه آن مانند روش قبلی آنی است. در این روش مجموع جرائم نمایش داده می شود و جزئیات تخلفات قابل مشاهده نمی باشد.

 2. استعلام جزئیات جریمه و پرداخت با پلاک

  در این روش پس از احراز هویت، جزئیات جریمه و تک تک خلافی ها قابل مشاهده می باشد. نحوه تسویه جرائم به صورت آنی و یکجا است.

ویژگی های سامانه همراه تاپ برای پرداخت جریمه خودرو

 • پرداخت و تسویه یکجا تخلفات

  پرداخت خلافی از طریق سامانه همراه تاپ این امکان را فراهم نموده است تا خلافی ها به نحو آنی پرداخت شود. لازم به ذکر است که این جرائم پس از پرداخت به سرعت و آنی از لیست تخلفات حذف می گردد.

 • امکان مشاهده لیست کامل خلافی ها همراه با جزئیات

  در سامانه پرداخت جریمه همراه تاپ، تمامی قبوض جریمه شده قابل مشاهده و پرداخت می باشد. جزئیاتی نظیر زمان و مکان صدور جریمه، مبلغ جریمه، نوع تخلف رانندگی، تصاویر دوربین ها قابل مشاهده است.

 • سوابق تراکنش های پرداختی

  پس از پرداخت جرائم رانندگی در سامانه همراه تاپ، کلیه سوابق پرداختی اعم از تراکنش ها، زمان تراکنش، جزئیات پرداخت و.. ذخیره می شود. هم چنین امکان به اشتراک گذاری پرداختی ها نیز وجود دارد.

مزایای سرویس پرداخت خلافی همراه تاپ

 • استعلام آنلاین
 • پرداخت آنلاین
 • پرداخت در امنیت بالا

نحوه اعتراض به خلافی های رانندگی

در صورتی که به قبض جریمه و یا مجموع مبلغ خلافی اعتراض دارید، کافی است با مراجعه به مراکز معرفی شده، اعتراضات خود را ثبت نمایید. در اغلب موارد پاسخ اعتراض تا 24 ساعت بعد مشخص می گردد.

 1. مراجعه به پلیس + 10
 2. مراجعه به مراکز اجرائیات محل سکونت
Card image cap
خلافی خودرو چیست؟

قوانین راهنمایی و رانندگی برای ایجاد نظم در جامعه و جلوگیری از تخلف راننده در زمان رانندگی وضع شده اند و بسته به نوع تخلفی که راننده انجام می دهد نوع و میزان جریمه آن متفاوت است. در واقع هر چقدر تخلف رانندگی سنگین تر باشد جریمه آن بیشتر خواهد بود. در...