استعلام پلاک فعال

تذکر مهم
کاربری گرامی؛ شماره موبایل و کدملی وارد شده براساس قوانین راهور حتما بایستی متعلق به یک فرد باشد. در غیر اینصورت از سمت راهور نتیجه استعلام نمایش داده نخواهد شد و مبلغ دریافتی مسترد نمیگردد.

استعلام پلاک فعال

از جمله مواردی که ممکن است افراد پس از نقل و انتقال خودرو با آن مواجه شوند، عدم تعویض پلاک خودرو می باشد. هنگامی که خودرو منتقل می شود، تعویض و فک پلاک توسط خریدار ضروری است. در صورتی که خریدار اقدام به تعویض پلاک نکند و با آن مرتکب جرم شود، در استعلامات قضایی پلاک خودرو، نام دارنده اصلی پلاک نمایش داده خواهد شد. بنابراین استعلام پلاک خودرو پس از انتقال بسیار ضروری است.

سامانه همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است که با وارد کردن کد ملی و شماره تماس خود، اطلاعاتی مانند شماره پلاک، شماره سریال راهور، کد ملی، وضعیت و تاریخ فک شدن را همراه با جزئیات مشاهده نمایید.

استعلام پلاک فعال خودرو

پلاک فعال پلاکی است که برروی خودرونصب شده است ودرحال استفاده است. پلاکی که ازروی خودرو گرفته می شود ودرانبارراهنمایی رانندگی قرارمی گیرد تا 6 ماه به طورموقت غیرفعال می شود وبعد ازآن هم درکل پلاک ازبین می رود.

استعلام پلاک فعال خودرو در سامانه همراه تاپ به منظور جلوگیری از سوء استفاده هویتی به کار گرفته شده است تا بدین منظور افراد بدانند چند پلاک خودرو به نامشان ثبت شده است.

انجام این امر از طریق سامانه همراه تاپ از طریق وارد کردن کد ملی و شماره همراه میسر خواهد شد و اطلاعاتی همچون شماره پلاک، شماره سریال راهور، کد ملی، وضعیت و تاریخ فک شدن را نمایش می دهد.

ویژگی های سرویس استعلام پلاک خودرو سامانه همراه تاپ

  1. دسترسی سریع و استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی

    به منظور استعلام پلاک فعال خودرو کافی است تا کد ملی و شماره تلفن خود را در قسمت مربوطه سامانه همراه تاپ وارد نمایید تا بتوانید به آسانی نتیجه استعلام پلاک خودرو خود را مشاهده نمایید.

  2. نمایش جزئیات استعلام پلاک ماشین

    پس از وارد کردن شماره ملی و شماره تلفن تمام جزئیات مربوط به پلاک خودرو مانند کد ملی، وضعیت، شماره سریال، تاریخ فک شدن و شماره پلاک نمایش داده می شود.

  3. سوابق استعلام پلاک های فعال

    سوابق مرتبط با استعلام پلاک های فعال در بخش سوابق سامانه قبضینو ذخیره می گردد هم چنین می توانید به سوابق استعلام های خود دسترسی داشته باشید.

Card image cap
پلاک فعال یا پلاک جاری چیست؟

همانطور که میدانید تمامی خودرو ها دارای یک پلاک مشخص و منحصر بفرد هستند قبل از خرید و فروش و یا حین عقد قرارداد خودرو، باید برای استعلام پلاک فعال خودرو با کد ملی اقدام کنید. علاوه بر ثبت معاملات خودرو یکی از مواردی که افراد بسیاری پس از نقل و انتقال...