استعلام و پرداخت قبض آب


استعلام و پرداخت قبض آب

سامانه همراه تاپ یک روش ساده برای استعلام کلیه قبوض و در نهایت پرداخت ایمن است. هم چنین از طریق این سامانه می توانید قبض شهرهای مختلف را نیز مشاهده و پرداخت نمایید.

با توجه به اقدامات زیست محیطی به منظور حذف قبض کاغذی آب و انجام اقدامت توسط سازمان آب و فاضلاب پرداخت اینترنتی قبض ها به ویژه با موبایل رو به افزایش است.

شما می توانید تمامی قبض ها را بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت و در کمال آرامش از طریق سامانه همراه تاپ استعلام و پرداخت نمایید.

قبض آب

سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ شرایط استعلام و پرداخت بسیار آسانی را برای مشتریان خود فراهم نموده است تا در کمال اطمینان بتوانید کلیه قبوض خود اعم از آب، برق، گاز، تلفن، خلافی خودرو، جریمه ها و.. را پرداخت نمایید. برای استعلام و مشاهده قبض آب، اگر از سیستم پرداخت قبض آب سامانه همراه تاپ استفاده می نمایید، دیگر نیازی به قبض کاغذی نخواهید داشت و سامانه پرداخت به طور خودکار هر ماه شما را از قبض های آب جدید مطلع می کند.

خدمات سامانه همراه تاپ برای قبض آب

 1. استعلام قبض آب بدون نیاز به شناسه قبض

  استعلام و مشاهده قبض آب در این سامانه بدون نیاز به شناسه قبض امکان پذیر است.

 2. امکان مشاهده جزئیات قبض آب

  سامانه همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است تا بتوانید به ریز جزئیات قبض آب من جمله تاریخ قرائت قبض، شماره کنتور قبض آب، مبلغ بدهی قبلی و .. دسترسی داشته باشید.

 3. امکان نگهداری و دسترسی به سوابق پرداخت قبض آب

  کلیه استعلام ها و پرداخت های قبوض آب در سامانه همراه تاپ قابل مشاهده است. می‌توانید به آسانی از قبض مورد نظر خود استعلام بگیرید.

 4. نام گذاری قبوض

  در صورت استعلام و پرداخت قبوض از طریق سامانه همراه تاپ، امکان نام گذاری قبوض نیز در اختیارتان قرار می گیرد.

مزایای سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ برای قبض آب

 • سرعت، سهولت و امنیت
 • زیر نظر بانک مرکزی و پلیس فتا
 • امکان ثبت اطلاعات قبوض
 • تسویه حساب آنی قبوض
 • امکان نمایش تراکنش‌ها
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته