استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت


استعلام و پرداخت قبض تلفن ثابت

سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است تا بدون نیاز به مراجعه به بانک و یا دستگاه های خودپرداز، بتوانید تمامی قبوض خود را استعلام و پرداخت نمایید.

این سرویس شامل استعلام و پرداخت کلیه قبوض همچون آب، برق، گاز، تلفن ثابت، قبض عوارض شهری و مالیات، پرداخت خلافی خودرو و.. می باشد که امکان پرداخت آن را در ساده ترین شرایط ممکن فراهم نموده است. بنابراین دیگر نیازی نیست برای پرداخت قبض تلفن ثابت، وقت خود را در صف بانک ها سپری کنید. بلکه می توانید در هر ساعت از شبانه روز بدون نگرانی، قبوض خود را استعلام و پرداخت نمایید.

قبض تلفن ثابت

پرداخت دوره ای و به موقع تلفن ثابت یکی از مهم ترین دغدغه های افراد است. به منظور تسهیل در امکان مشاهده و پرداخت قبوض و با توجه به حذف کاغذی قبوض تلفن ثابت، شما می توانید به منظور پرداخت آسان تلفن ثابت خود از طریق خدمات سامانه همراه تاپ اقدام نمایید و در نتیجه در زمان مناسب و بدون نیاز به شناسه قبض، تمامی قبوض خود از قبیل به ویژه تلفن ثابت را استعلام و سپس پرداخت نمایید.

صورت ‌حساب تلفن ثابت در حال حاضر در دوره‌های یک ماهه صادر شده و شرکت مخابرات ایران اعلام کرده است که برای جلوگیری از یک‌ طرفه شدن خطوط تلفن، مبالغ صورت‌ حساب باید به‌ صورت ماهانه و در مهلت زمانی تعیین ‌شده پرداخت شود.

خدمات پرداخت الکترونیکی قبض تلفن ثابت سامانه همراه تاپ

  1. استعلام قبض تلفن ثابت

    امکان استعلام قبوض تلفن ثابت از طریق سامانه همراه تاپ بدون نیاز به داشتن شناسه قبض و شناسه پرداخت فراهم شده است.

  2. دسترسی و نمایش ریز جزئیات تلفن ثابت

    در قبوض تلفن ثابت، موارد پایان دوره و میان دوره قابل نمایش و استعلام می باشد که با توجه به انتخاب شما، می توانید هر یک از این قبوض را به صورت جداگانه پرداخت نمایید.

  3. نگهداری سوابق استعلام قبض تلفن ثابت

    در سامانه همراه تاپ کلیه سوابق و پرداختی ها قابل مشاهده و استعلام می باشد.

سهولت در استعلام و پرداخت ایمن قبض تلفن ثابت توسط سامانه همراه تاپ

سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ همواره تلاش نموده است تا سهولت و اطمینان خاطر در پرداخت قبوض تلفن را برای مشتریان خود فراهم نماید. استفاده از مجموعه خدمات سامانه همراه تاپ می تواند امنیت در پرداخت را برایتان به ارمغان بیاورد و می توانید با استفاده از خدمات همراه تاپ در هر زمان و مکانی که نیاز بود به راحتی استعلام ها و پرداخت های خود را انجام دهید و از خدمات سامانه بهره مند شوید.