استعلام و پرداخت قبوض خدماتی


استعلام و پرداخت قبوض خدماتی

عوارض شهرداری که با عنوان عوارض نوسازی و عمران نیز بیان می شود به معنای بهایی است که ارگان‌های مختلف، برای ارائه خدمات به عموم مردم در نظر می‌گیرند. این خدمات شامل ایجاد خیابان‌ها، کوچه ‌ها، نظافت و حفظ و توسعه خدمات شهری است و مردم باید این مبالغ مشخص شده را پرداخت کنند تا از خدمات بهتری استفاده نمایند.

عوارض نوسازی را می توان از روش های مختلفی پرداخت نمود. یکی از این روش ها پرداخت غیر حضوری و آسان این قبض ها می باشد. سامانه همراه تاپ پرداخت عوارض شهرداری را در لیست خدمات خود به کاربران لحاظ کرده است تا افراد بتوانند با مشاهده قبض عوارض خود با اطمینان کامل پرداخت نمایند.

قبض عوارض شهرداری

عوارض شهرداری به انواع عوارض نوسازی و عمران، عوارض مدیریت پسماند واحدهای مسکونی و غیر مسکونی، عوارض خودرو و موتورسیکلت و هم چنین عوارض کسب و پیشه گفته می شود.

سامانه استعلام و پرداخت عیر حضوری همراه تاپ، شرایطی را فراهم نموده است تا بتوانید به آسانی از میزان قبض عوارض شهرداری استعلام نمایید و در کمال آرامش پرداخت نمایید.

خدمات سامانه همراه تاپ برای پرداخت قبض عوارض شهرداری

 1. پرداخت آسان قبض عوارض شهرداری

  سامانه همراه تاپ در صورتی که عوارض در سایت شهرداری اضافه شدند، قبوض آن را در پروفایل قرار می دهد و شما می توانید به راحتی و با اطمینان خاطر قبض عوارض خود را مشاهده و سپس پرداخت نمایید.

 2. امکان پرداخت گروهی قبوض

  از ویژگی بسیار کارآمد سرویس پرداختی همراه تاپ، امکان پرداخت دیگر قبوض من جمله قبض آب، برق، گاز، تلفن ثابت و.. به همراه قبض عوارض شهرداری به نحو گروهی و یکجا می باشد.

 3. مشاهده جزئیات کامل عوارض شهرداری

  به منظور دسترسی به میزان عوارض شهرداری می توانید با وارد نمودن شناسه ملک خود از ریز جزئیات قبض خود کسب اطلاع نمایید. و در صورت تمایل به درگاه پرداخت منتقل می شوید.

 4. نگهداری سوابق پرداخت

  سامانه همراه تاپ استعلام ها و کلیه پرداختی های مرتبط با عوارض شهرداری را ذخیره می نماید. قبوض پرداخت شده بلافاصله در سوابق ذخیره می گردد و قابل مشاهده است.

 5. امکان نام گذاری قبوض

  سامانه همراه تاپ از طریق نام گذاری قبوض شرایط استعلام و پرداخت مطلوب تر و لذت بخش تری را فراهم می نماید.