استعلام و پرداخت قبض رایتل


استعلام و پرداخت قبض رایتل

همزمان با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت، بستری فراهم شد تا بتوان بسیاری از امور من جمله پرداخت انواع قبوض را از طریق تلفن همراه انجام داد. راهکارها و روش های بسیاری برای پرداخت قبض ها به ویژه قبض رایتل وجود دارد اما در صورتی که به دنبال سریع ترین و آسان ترین راه پرداخت قبض رایتل هستید، استفاده از خدمات سامانه همراه تاپ را به یاد بسپارید.

سرویس پرداخت قبوض سامانه همراه تاپ این امکان را برای شما فراهم ساخته است که بدون رجوع به بانک و دستگاه خودپرداز، تمامی قبوض خود را به صورت غیر حضوری و با موبایل استعلام و پرداخت کنید.

این سرویس شامل پرداخت قبوض تلفن ثابت، قبض همراه اول،قبض ایرانسل، قبض عوارض شهری و مالیات، پرداخت خلافی خودرو و هم چنین پرداخت قبض برق، قبض آب و گاز است.

قبض رایتل

در راستای حذف قبوض کاغذی، سامانه کامل و جامع همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است تا امکان استعلام و پرداخت آسان و بدون نگرانی قبض رایتل ایجاد شود. لازم به ذکر است که این امر یکی از ضروری ترین امور به منظور پرداخت قبض رایتل می باشد.

ویژگی های سامانه همراه تاپ برای استعلام قبض رایتل

 1. استعلام آسان قبض رایتل

  به منظور استعلام و پرداخت قبض رایتل گوشی همراه خود نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت نیست. امکان مشاهده قبض سیم کارت از طریق شماره تلفن رایتل در بستر سامانه همراه تاپ فراهم گردیده است.

 2. امکان پرداخت گروهی قبوض

  سامانه همراه تاپ، پرداخت گروهی قبض را فراهم نموده است تا بتوانید قبض رایتل را در کنار دیگر قبوض به صورت یکجا پرداخت نمایید.

 3. دسترسی به هزینه کارکرد میان دوره و پایان دوره قبض رایتل

  میزان کارکرد میان دوره و پایان دوره قبض رایتل به نحو مجزا نمایش داده می شود تا بتوانید هر یک از آن ها را که تمایل دارید پرداخت نمایید.

 4. نگهداری سوابق پرداخت

  سامانه همراه تاپ، استعلام ها و کلیه پرداختی های مربوط به قبض رایتل را برای شما ذخیره می کند. در نتیجه می توانید به اطلاعات مربوط به قبض خود آگاهی داشته باشید.

 5. امکان نام گذاری قبوض

  نام گذاری قبض رایتل از دیگر ویژگی های سامانه همراه تاپ است که شرایطی را فراهم می نماید تا استعلام و پرداخت مطلوب تری را تجربه نمایید.