استعلام و پرداخت قبض گاز


استعلام و پرداخت قبض گاز

از طریق سامانه همراه تاپ می توانید اطلاعات قبوض خود را بدون وارد کردن شناسه قبض و شناسه پرداخت مشاهده نمایید، استعلام بگیرید و پرداخت کنید. این امر با هدف حذف قبوض کاغذی انجام گرفته است. از جمله خدمات سرویس های پرداخت همراه تاپ، استعلام و پرداخت قبوض گاز است.

خدمات سامانه همراه تاپ برای سرویس پرداخت قبض گاز

 1. استعلام آخرین قبض گاز

  از طریق سیستم همراه تاپ می توانید از آخرین قبض صادر شده اطلاع پیدا کنید و هم چنین امکان پرداخت گروهی قبوض ایجاد شده است تا بتوانید چندین قبض را با هم پرداخت نمایید.

 2. امکان نمایش جزئیات کامل قبض گاز

  از طریق مشاهده جزئیات کامل قبض گاز خود می توانید مواردی همچون تاریخ قرائت، بهای مصرفی گاز و شماره کنتور را در سامانه همراه تاپ مشاهده نمایید و به جزئیات آن ها نیز دسترسی داشته باشید.

 3. امکان نگه داشتن سوابق پرداخت قبض گاز

  سامانه همراه تاپ همه استعلام ها و پرداخت های مربوط به قبض گاز را ذخیره می نماید تا شما همواره دستیابی به سوابق پرداختی و استعلامی قبوض خود داشته باشید.

 4. امکان نام گذاری قبوض

  سامانه شرایطی را فراهم نموده است تا از طریق نام گذاری قبض هایتان بتوانید اطلاعات مربوط به قبض را مدیریت نمایید.

چه روش های دیگری برای استعلام و پرداخت قبض گاز وجود دارد؟

 • مراجعه به وب سایت شرکت ملی گاز به آدرس Billing.nigc.ir
 • پرداخت قبض گاز از طریق تلفن
 • پرداخت قبض گاز از طریق خودپرداز (ATM)
 • پرداخت با دستگاه کارتخوان(POS)
 • استعلام پیامکی قبض گاز
 • پرداخت از طریق اینترنت بانک ها

لازم به ذکر است که هر یک از روش های بیان شده معایبی از قبیل مورد نیاز بودن تمام اطلاعات کارت بانکی، یافتن دستگاه های خودپرداز، وارد کردن رمز اصلی کارت بانکی و اطلاعات قبض، دریافت اطلاعات ورود به اینترنت بانک از شعبه مخصوص بانک معین شده دارد. بنابراین آسان ترین روش استعلام و پرداخت قبوض گاز استفاده از سامانه همراه تاپ می باشد که علاوه بر پرداخت از دیگر مزایای آن نیز بهره مند خواهید شد. ضمن اینکه از ایمنی و سهولت در استعلام قبض گاز برخوردار خواهید بود.

Card image cap
آبونمان چیست؟

مقدار پولی که شرکت ملی گاز به صورت روزانه و ثابت بر اساس ظرفیت کنتور/ایستگاه جهت رفع هزینه های نگهداری از شبکه و تاسیسات از مشترک دریافت می کند....