استعلام و پرداخت قبض ایرانسل


استعلام و پرداخت قبض ایرانسل

سامانه همراه تاپ تجربه لذت بخشی به منظور مشاهده، استعلام و پرداخت قبوض ایرانسل فراهم نموده است. مشترکان ایرانسل می توانند از طریق این سامانه پرداخت ایمن را تجربه نمایند. به منظور حذف قبوض کاغذی و امکان پرداخت آسان و بدون نگرانی، امر استعلام و پرداخت قبوض ایرانسل فراهم شده است.

قبض ایرانسل

سامانه جامع و کامل همراه تاپ سهولت در پرداخت و آسودگی خیال را به منظور استعلام و پرداخت قبوض فراهم نموده است که تبدیل به یک نیاز ضروری برای همه افراد در طی روز شده است.

به جهت استفاده از خدمات و سرویس های این سامانه نیازی به وارد کردن اطلاعات شناسه قبض و شناسه پرداخت برای استعلام و پرداخت قبوض نمی باشد.

مزایای پرداخت قبض ایرانسل توسط سامانه همراه تاپ

 • امکان مشاهده و پرداخت تمامی قبوض ایرانسل
 • استعلام قبض ایرانسل و امکان دستیابی به سوابق پرداخت قبوض
 • امکان پرداخت قبوض دیگران

ویژگی های سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ

 1. استعلام قبض ایرانسل

  برای استعلام و پرداخت قبض ایرانسل از طریق سامانه همراه تاپ نیازی به شناسه قبض و شناسه پرداخت نیست.

 2. پرداخت سریع قبض ایرانسل از طریق مشاهده میان دوره و پایان دوره قبض

  پس از استعلام قبض ایرانسل، جزئیات صورتحساب میان دوره و پایان دوره نمایش داده می شود که می توانید با انتخاب هریک از این دو مورد، اقدام به پرداخت آن نمایید.

 3. امکان پرداخت گروهی قبوض

  سامانه همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده تا بتوان با خصوصیت سهولت در پرداخت این سامانه، دیگر قبض ها اعم از آب، برق، گاز، تلفن ثابت، قبض همراه اول، قبض عوارض شهری و مالیات، پرداخت خلافی خودرو و.. را نیز در کنار قبض ایرانسل پرداخت نمود.

 4. نگهداری سوابق قبض ایرانسل

  تمامی استعلام ها و پرداختی های قبوض ایرانسل در سامانه جامع همراه تاپ ذخیره می شود. بنابراین می توانید به این سوابق دسترسی داشته باشید.

 5. امکان نام گذاری قبض ایرانسل

  سامانه همراه تاپ امکان نام گذاری قبض را فراهم نموده است تا استعلام و پرداخت لذت بخش تری را تجربه نمایید.