استعلام و پرداخت قبض همراه اول


استعلام و پرداخت قبض همراه اول

همه ما در طی روز بارها برای ارتباط آسان تر با یکدیگر از تلفن های همراه استفاده می کنیم. روش ها و سرویس های پرداخت غیر حضوری شرایطی را فراهم ساخته است تا بدون اینکه افراد وقت خود را در صف های طولانی شعب بانک ها و ترافیک صرف کنند، به صورت غیر حضوری در هر ساعت از شبانه روز، در هر مکانی اعم از منزل، محل کار و یا حتی خارج از محل سکونت نیز بتوانند قبض موبایل خود را بدون نگرانی از دیرکرد در پرداخت، مشاهده و پرداخت نمایند. سامانه پرداخت غیر حضوری همراه تاپ، شرایطی را فراهم نموده است تا بتوان با تجربه بهتری، استعلام و پرداخت انواع قبوض من جمله قبض همراه اول انجام داد.

قبض همراه اول

برخورداری از یک سرویس و سامانه امن و جامع به منظور پرداخت قبض همراه اول یکی از مواردی است که باعث سهولت در پرداخت قبوض همراه اول می گردد. سامانه همراه تاپ به جهت حذف قبض کاغذی، امکان مشاهده و پرداخت قبض آسان به نحو غیر حضوری را ایجاد نموده است.

خدمات قبض همراه اول با سامانه همراه تاپ

 1. امکان استعلام آسان قبض همراه اول

  از جمله خدمات سامانه همراه تاپ، به منظور استعلام و پرداخت قبض موبایل می باشد. در این راستا فرصتی فراهم شده است تا مشاهده و پرداخت قبض همراه اول بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام شود.

 2. نمایش قبض میان دوره و پایان دوره ای همراه اول

  برای قبض همراه اول پرداخت هزینه میان دوره و پایان دوره به نحو مجزا نمایش داده می شود. این امر به کاربران اجازه می دهد تا با انتخاب هریک از این دوره ها ، اقدام به پرداخت نمایند.

 3. پرداخت قبوض به صورت گروهی ( قبض همراه اول با دیگر قبوض)

  در سامانه همراه تاپ، امکان پرداخت قبض همراه اول با دیگر قبوض اعم از برق، گاز، تلفن ثابت، آب، قبض عوارض شهری و مالیات، پرداخت خلافی خودرو و.. فراهم شده است.

 4. امکان نگهداری سوابق پرداخت قبض همراه اول

  در سامانه امن همراه تاپ، کلیه استعلام ها و پرداختی های قبض همراه اول ذخیره می شود و هر زمان که مایل بودید می توانید به اطلاعات قبض خود دسترسی داشته باشید.

 5. امکان نام گذاری قبض همراه اول

  امکان نام گذاری قبض همراه اول در سامانه جامع همراه تاپ ایجاد شده است تا با آرامش خیال استعلام و پرداخت قبض خود را انجام دهید.

 6. مزایای استفاده از روش پرداخت الکترونیکی سامانه همراه تاپ

  • امکان مشاهده، استعلام و پرداخت تمامی قبوض
  • ذخیره سوابق استعلام و پرداخت قبوض
  • امکان پرداخت قبوض دیگران