استعلام و پرداخت قبض برق


استعلام و پرداخت قبض برق

سامانه همراه تاپ به منظور استعلام، پرداخت و دیگر خدمات ویژه قبوض است. در این سامانه به قبض کاغذی نیازی نیست و تمام قبض های خود را می توانید بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، استعلام و سپس پرداخت نمایید.

استعلام و پرداخت تمامی قبوض با سامانه پرداخت همراه تاپ از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ می توانید آب، برق، گاز، تلفن ثابت و تلفن همراه را به آسانی و با ایمنی بالا استعلام و پرداخت نمایید.

از جمله اساسی ترین و بهترین خصوصیت این سامانه این است که بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت، می توان در مرحله اول استعلام قبوض و سپس نسبت به پرداخت آن ها در کمال سرعت و سهولت اقدام نمود.

استعلام و پرداخت قبض برق

سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده است تا به راحتی و بدون نیاز به قبض های کاغذی، بتوانید از قبض برق خود استعلام بگیرید و با آرامش خیال آن را پرداخت نمایید. ضمن اینکه اطلاعات قبض برق در قسمت سوابق ذخیره می شود و در صورت نیاز برایتان نمایش داده می شود. امکان دسترسی به بخش سوابق قبض برق در قسمت پروفایل وجود دارد.

مزایای استفاده از سرویس پرداخت سامانه همراه تاپ برای قبض برق

 • سرعت، سهولت و امنیت
 • زیر نظر بانک مرکزی و پلیس فتا
 • امکان ثبت اطلاعات قبوض
 • تسویه حساب آنی قبوض
 • امکان نمایش تراکنش‌ها
 • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روز هفته

انواع خدمات سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ

 1. استعلام قبض برق بدون نیاز به شناسه قبض

  مشاهده قبض برق از طریق سامانه پرداخت همراه تاپ بدون نیاز به شناسه قبض و شناسه پرداخت انجام می گیرد.

 2. امکان پرداخت قبوض به صورت گروهی

  سامانه همراه تاپ شرایطی را فراهم نموده تا بتوانبد قبض برق خود را به همراه دیگر قبوض به صورت گروهی پرداخت نمایید.

 3. امکان مشاهده ریز جزئیات قبض برق

  از طریق سامانه پرداخت الکترونیکی همراه تاپ می توانید مواردی از قبیل تاریخ قرائت کنونی و پیشین، عوارض برق، هزینه انرژی، تاریخ صدور قبض برق، هزینه قبض برق، تاریخ انقضای پروانه، مبلغ بیمه، شماره بدنه کنتور را مشاهده نمایید.

 4. امکان ثبت سوابق استعلام و پرداختی ها

  سوابق استعلام ها و پرداخت های قبض برق در سامانه ثبت می شود. بنابراین می توانید تعداد استعلام های خود را مشاهده نمایید.

 5. ایمنی و سهولت در استعلام و پرداخت قبض برق

  سامانه همراه تاپ همواره تلاش نموده است تا در استعلام قبض برق و دیگر خدمات خود، ایمنی و سهولت در استعلام و پرداخت قبوض را مد نظر قرار دهد.

Card image cap
برق چیست؟

از حرکت الکترون های درون یک اتم، برق بوجود می آید. در واقع الکترون ها عامل اصلی تولید برق هستند، در تمامی ذرات جهان وجود دارند و به عنوان جریان بار الکتریکی یا الکتریسیته تعریف می شود. در صورتی که این جریان الکتریسیته در یک مکان جمع شود به آن الکتریس...